Dobra karma wraca - przed nami kolejny Maraton Zumby dla Zwierzaków [AUDIO]

2020-09-04 19:32 Marta Łazarska
Dobra karma wraca - przed nami kolejny Maraton Zumby dla Zwierzaków [AUDIO]
Autor: Paweł Jankowski

Zgubione kilogramy to nie jedyny miły efekt uboczny tej akcji. W kolejnej odsłonie Maratonu Zumby dla Zwierzaków idzie się na rekord ilości karmy, która będzie przekazana dla podopiecznych toruńskiego schroniska.

Dwie godziny intensywnego wysiłku, litry potu i niezliczona ilość endorfin. Tak w tym roku kolejny raz walczyć będziemy o każdy kilogram karmy, przekazanej na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu. Wszystko przy zachowaniu wszystkich wymogów sanitarnych. Pomiędzy zumbowiczami, biorącymi udział w maratonie zachowane będą odstępy, a w czasie oczekiwania i wejścia na sam teren imprezy - przydadzą się maski ochronne. Jak zapewniają organizatorzy - sytuacja epidemiologiczna nie zmieni siły tej imprezy. Na miejscu czekać będą instruktorzy, którzy wycisną z nas wszystkie krople potu i pokażą na ile tak naprawdę stać.

W tym roku organizatorem akcji jest Gracja Lady Fitness. To właśnie tam, na parkingu przed klubem, odbędzie się kolejny raz Maraton Zumby dla Zwierzaków. Ilość zebranej karmy w kilkunastu poprzednich edycjach można liczyć w milionach kilogramów. Dla podopiecznych toruńskiego schroniska można przynieść także przysmaki, smycze, obroże, szelki czy gryzaki.

Posłuchaj, co o tegorocznej mini edycji imprezy opowiedziała nam Paulina Sielska

XIV Charytatywny Maraton Zumby dla Zwierzaków odbędzie się już w niedzielę, 13 września między 11:30 a 13:30 na parkingu przed klubem Gracja Lady Fitness (ul. Szosa Lubicka 137). Więcej niezbędnych informacji dotyczących wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Panorama Torunia - jeden z 7 cudów Polski