Copernicus Cup 2022. Ruszyła rekrutacja wolontariuszy

i

Autor: www.torun.pl Chętni powinni się zgłosić do końca stycznia 2022 roku

Copernicus Cup 2022. Ruszyła rekrutacja wolontariuszy

2021-12-12 15:00

Do 31 stycznia 2022 roku potrwa rekrutacja wolontariuszy na międzynarodowy mityng lekkoatletyczny Copernicus Cup 2022. Ta prestiżowa międzynarodowa impreza lekkoatletyczna odbędzie się 22 lutego 2022 roku w hali Arena Toruń.

Będzie to już ósma edycja Copernicus Cup, jednego z najbardziej prestiżowych turniejów lekkoatletycznych na świecie. Toruński turniej to gwarancja ogromnych emocji i wspaniałych rezultatów. W tym roku odnotowano w Toruniu drugi wynik w historii biegu na 800 metrów, nowy rekord Polski Marcina Lewandowskiego, rekordy mityngu i wiele rekordów osobistych. Copernicus Cup 2021 nie zawiódł! W roku 2022 emocji zapewne nie zabraknie. Osoby chętne, które chcą pomóc przy organizacji wydarzenia, ale i zarazem być ich świadkami - organizatorzy proszą o wypełnienie i nadesłanie formularza pod adres e-mail: wolonta[email protected]. Rekrutacja trwa do 31 stycznia 2022 roku.

Więcej informacji również o samym mityngu lekkoatletycznym Copernicus Cup 2022 znajdziesz TUTAJ.

Krwiobus na Kujawach i Pomorzu zbiera najcenniejszy dar!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE