Wietrzychowice: CZARNA SERIA na drogach regionu. 2 ofiary zderzenia osobówki z kombajnem

2020-07-31 8:00 Tomek Piszczek
kombajn
Autor: Hans Linde/Pixabay/cc0 Kierujący osobowym Audi wjechał w tył kombajnu

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek (30.07.) wieczorem w Wietrzychowicach. Około godziny 23.00 z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn kierujący osobowym Audi wjechał z dużą prędkością w tył kombajnu. Na miejscu zginęły dwie osoby - kierowca i pasażer osobówki. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja i prokuratura w Tarnowie.

Kolejny "czarny punkt" na drogach regionu tarnowskiego w te wakacje. Nie żyją dwie osoby, które wczoraj późnym wieczorem podróżowały osobowym Audi. Samochód najechał z dużą prędkością na tył kombajnu poruszającego się drogą w miejscowości Wietrzychowice. Poszkodowanych zakleszczonych w pojeździe wydobywali strażacy. Niestety mimo podjętych przez ratowników działań nie udało się ich uratować. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn - 33-letni kierowca i pasażer w wieku 53 lat. Kierowca kombajnu to 29-latek, który w chwili wypadku był trzeźwy. Przyczyny tragedii wyjaśniają policjanci i prokurator.

Niestety to drugi tak tragiczny wypadek na drogach powiatu tarnowskiego w tym tygodniu. W środę 29 lipca również wieczorem na drodze wojewódzkiej 975 w Wojniczu na skrzyżowaniu z drogą podporządkowaną 25-letni kierujący samochodem osobowym potrącił 63-letniego rowerzystę, który wyjechał z drogi podporządkowanej. Starszy mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci apelują o rozwagę i jeszcze większą ostrożność. Zwłaszcza na terenach rolniczych. Trwają żniwa i związane z nimi prace polowe. Ciężki i wolny sprzęt jeszcze przez jakiś czas będzie się poruszał na drogach.

Areszt za jazdę po prąd autostradą A4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.