Tłumy tarnowian na pokazie mappingu 3D na Placu Kazimierza [ZDJĘCIA]

2021-11-11 20:00

Było uroczyście pod Grobem Nieznanego Żołnierza, podniośle podczas wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, a na koniec lekcja historii opowiedziana światłem. Tak Tarnów świętował 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Tłumy tarnowian przyszły na Plac Kazimierza zobaczyć wieczorne, multimedialne show.

Historia Tarnowa opowiedziana światłem

​Niezwykła lekcja historii. Pokaz video mappingu 3D, przedstawiający historię Tarnowa był zwieńczeniem tarnowskich obchodów Święta Niepodległości. Multimedialne show przyciągnęło tłumy tarnowian na Plac Kazimierza.

- Ciekawe bardzo. Takie przybliżające historię. Mapping robi wrażenie, gdy tak ożywa kamienica. Patrząc na liczbę zebranych taki przekaz na pewno dociera do wielu osób. Ci, którzy nie znają historii mogą sobie przypomnieć, albo wręcz odkryć osoby związane z Tarnowem. Myślę że to bardzo fajna koncepcja - mówili po pokazie tarnowianie zgromadzeni na Placu Kazimierza.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Jak dobrze znasz hymn Polski? 5/8 to BARDZO DOBRY wynik!

Pytanie 1 z 8
Jeszcze Polska nie zginęła....
Warszawa szykuje się na Marsz Niepodległości. Gigantyczne siły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE