Tarnów: Kto zabił? Drużynowa zabawa detektywistyczna „PubCrime” [AUDIO]

2020-03-05 10:20
Detektyw
Autor: geralt/Pixabay/cc0 PubCrime - można wcielić się w detektywa i rozwiązać zagadkę kryminalną

To gratka dla miłośników przygód Sherlocka Holmesa. Stowarzyszenie Przepraszam w Tarnowie zaprasza do udziału w wydarzeniu pod nazwą „PubCrime”. Zasady zabawy są proste: stwórz drużynę detektywów, wygraj z czasem, rozwiąż tajemniczą zagadkę i zdobądź nagrody. Przyda się spostrzegawczość i logiczne myślenie.

Drużyny mierzą się z różnymi zadaniami. Rozwiązywały już zagadki zbrodni, których dokonano w kosmosie, czy w Londynie XIX wieku. Tym razem detektywi przeniosą się do starożytnego Egiptu. Akcja zagadki będzie się rozgrywać w świątyni Anubisa.

- Potrzebny jest przynajmniej jeden telefon z Androidem i darmowa aplikacja, w której otrzymuje się wskazówki i udziela odpowiedzi. W tej zabawie liczy się czas, dlatego konieczny jest jego precyzyjny pomiar – wyjaśnia organizator – Piotr Solecki. - Zadaniem zawodników – detektywów, jest udzielenie jak najszybciej poprawnej odpowiedzi na pytanie kto jest sprawcą, jakiego narzędzia użył i jaki miał motyw. Na najlepszych czekają nagrody – dodaje.

Z organizatorem PubCrime Piotrem Soleckim rozmawia Justyna Świderska

Imprezy PubCrime w Stowarzyszeniu Przepraszam przy Rynku 9 w Tarnowie odbywają się cyklicznie – w każdy czwartek o 20:00. Najbliższy pojedynek – już DZIŚ (05.03.2020.) Nie trzeba się zapisywać, ale warto zarezerwować stolik dla swojej agencji detektywistycznej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE