Raper z Tarnowa w #hot16challenge. Jego rymy robią wrażenie!

2020-05-13 11:10
MC Silk w #hot16challenge2
Autor: youtube /MC Silk Nagranie tarnowianina ma coraz więcej wyświetleń

Pochodzący z Tarnowa Daniel Ciupryka, znany szerzej jako MC Silk, przyjął wyzwanie swoich kolegów po fachu i wziął udział w akcji #hot16challenge. To zadanie polegające na nagraniu 16 wersów rapu i nominowaniu kolejnych osób do akcji. Na stworzenie swojego „kawałka” każdy ma tylko 72 godziny.

Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka „Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

Do internetowej akcji MC Silk-a nominował m.in. L.U.C - polski raper, beatbokser i producent muzyczny. Artysta z Tarnowa mocno wziął się do pracy i wykorzystał swój największy atrybut, czyli umiejętność nieludzko szybkiego wypowiadania słów. Nie bez przyczyny określany jest mianem „najszybszego rapera świata”.

- Jeżeli mam jakąś możliwość techniczną to z niej korzystam. To powoduje, że materiał jest ciekawszy. Lubię zaskakiwać – mówił podczas jednego z pobytów w Tarnowie MC Silk.W swoim nagraniu raper nawiązują do bieżących spraw społecznych i politycznych. W oryginalny sposób wspomina o płonącej Biebrzy, śmierci Kobe Bryanta i pandemii Koronawirusa. Sporo miejsca poświecą też prezydentowi kraju. Co tu dużo mówić – posłuchajcie!