Inauguracja sezonu futsalowego w Tarnowie. ZKS Unia Tarnów vs AZS UMCS Lublin [AUDIO]

2020-10-02 16:00
futsal
Autor: apnew0/Pixabay/cc0

Futsaliści ZKS Unii Tarnów rozpoczęli sezon na zapleczu Ekstraklasy Futsalu. W najbliższą niedzielę 4 października w Arenie Jaskółka Tarnów podejmą kolejnego rywala, ekipę AZS-u UMCS Lublin. Mecz ma być również oficjalnym rozpoczęciem sezonu futsalowego w mieście nad Białą. Z tej okazji klub przygotował sporo atrakcji dla kibiców. Pierwszy gwizdek o 19:00.

POSŁUCHAJ rozmowy z Mariuszem Babiarzem, kierownikiem sekcji futsalu ZKS Unii Tarnów

- Organizujemy konkurs dla zorganizowanych grup kibiców. Taka ekipa musi liczyć przynajmniej 10 osób i w oryginalny sposób dopingować naszą drużynę - mówi Mariusz Babiarz, kierownik sekcji futsalu ZKS Unii Tarnów. Taka grupa powinna się do nas zgłosić przed meczem lub przysłać zgłoszenie ze zdjęciem po jego zakończeniu. Następnie w ciągu tygodnia trwać będzie głosowanie w Internecie. Ta grupa, która zdaniem uczestników zabawy najlepiej dopingowała czy prezentowała się na trybunach otrzyma nagrodę. Za pierwsze miejsce przewidujemy projektor multimedialny. Nie zabraknie też gadżetów klubowych dla podium rywalizacji.

Drużyna Unii Tarnów jest beniaminkiem pierwszoligowych rozgrywek. Jaskółki pod wodzą trenera Jakuba Drwala zdobywają doświadczenie w ogólnopolskiej rywalizacji. Mecz z Akademikami z Lublina będzie ich trzecim pojedynkiem w tej stawce. Do kwietnia 2021 roku rozegrają w sumie 22 spotkania. Domowe mecze będą rozgrywać w Arenie Jaskółka Tarnów. Wstęp dla kibiców jest na nie BEZPŁATNY. W akcji będzie można zobaczyć drużyny z Bochni, Gliwic, Lublina, Mielca, Nowin, Polkowic, Rudy Śląskiej, Rzeszowa, Tychów i Wrocławia. Szczegółowy terminarz znajdziecie >>>TUTAJ<<<.

Jak dotąd "Jaskółki" rozegrały dwa spotkania w 1. Lidze Futsalu. Wywalczyły w nich jeden punkt, po remisie z ekipą Futsal Nowiny (2:2). Raz musiały uznać wyższość rywala. BSF ABJ Bochnia pokonał tarnowską drużynę 2:8. Goście niedzielnego spotkania mają lepszy bilans. Na ich koncie są już 3 punkty. Na inaugurację przegrali z Gwiazdą Ruda Śląska (5:6), a w 2. kolejce pokonali Sośnicę Gliwice (1:0). Przypomnijmy początek meczu Unii Tarnów i AZS-u UMCS Lublin w Arenie Jaskółka Tarnów zaplanowano 4 października o godzinie 19:00.

Kosmici wśród gwiazd | ESKA XD - Hotplota #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE