Groźny WYPADEK w Wojniczu. W zderzeniu dwóch osobówek UCIERPIAŁ kierowca [ZDJĘCIA]

2022-07-23 15:00

Niespokojna sobota w regionie tarnowskim. W sobotę, 23 lipca w godzinach południowych doszło do wypadku na ulicy Konopnickiej w Wojniczu. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowca jednego z nich został ranny. Na miejscu wypadku tworzyły się duże utrudnienia.

Zderzenie dwóch osobówek w Wojniczu

W sobotę, 23 lipca w godzinach południowych doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wypadek miał miejsce około godziny 13-ej na ulicy Konopnickiej na drodze prowadzącej w kierunku Wielkiej Wsi.

Zderzyły się osobowe Audi i Kia. Stało się to na tyle niefortunnie, że oba pojazdy wypadły poza jezdnię, a ten ostatni dodatkowo przewróciła się na bok.

Obrażenia wymagające pomocy medycznej odniósł kierowca jednego z pojazdów. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał go do szpitala.

Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana w obu kierunkach. Okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tarnowskiej policji. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ o znakach drogowych

Pytanie 1 z 10
Proste pytanie na rozgrzewkę. Ten znak oznacza...
Znak B-1 zakaz ruchu
Rowerzysta upadł tuż przed autobusem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE