Groźny WYPADEK w Uszwi koło Brzeska. Ranne dwie OSOBY. Droga krajowa do Nowego Sącza była ZABLOKOWANA

2022-11-27 14:30
Wypadek w Uszwi koło Brzeska
Autor: Maria Moczydlak/Pixabay/cc0 Zdjęcie ilustracyjne

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę, 27 listopada wczesnym popołudniem na drodze krajowej nr 75 w Uszwi koło Brzeska. W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką ranne zostały dwie osoby. Droga relacji Brzesko - Nowy Sącz w tym miejscu była zablokowana. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Dwie osoby ranne w wypadku pod Brzeskiem

W niedzielę, 27 listopada tuż przed godziną 13:00 na drodze krajowej nr 75 w Uszwi koło Brzeska doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący osobowym Hyundaiem wyjechał z drogi podporządkowanej przed nadjeżdżającą ciężarówkę. Jej kierowca nie zdążył wyhamować i doszło do zderzenia. W wypadku obrażenia odniosły dwie osoby.

- Stan jednej był na tyle poważny, że trzeba było wezwać śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowanego do szpitala w Krakowie. Druga osoba trafiła do szpitala w Brzesku - powiedział radiu ESKA dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Zablokowana droga krajowa Brzesko - Nowy Sącz

Droga krajowa nr 75 relacji Brzesko - Nowy Sącz w Uszwi była zablokowana przez dwie godziny. Po 15-ej policjanci przywrócili ruch w tym miejscu. Objazd wyznaczony był przez Tymową i Zakliczyn.

Na miejscu wypadku poza policjantami i ratownikami medycznymi działały trzy zastępy PSP z Brzeska oraz strażacy ochotnicy z Uszwi

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

QUIZ. Najgorsze wypadki w polskich serialach. Pamiętasz je wszystkie? Mistrz rozpozna 7!

Pytanie 1 z 13
Zginął za kierownicą usiłując wręczyć ukochanej pierścionek zaręczonowy... Chodzi o:
ŁZY Lewandowskiego. Zadedykował bramkę ZMARŁEMU OJCU...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE