Groźny wypadek na skrzyżowaniu Romanowicza i Parkowej w Tarnowie. Są poszkodowani [ZDJĘCIA]

2022-07-10 14:00

To kolejne takie zdarzenie w tym miejscu. W niedzielę, 10 lipca po godzinie 13-ej na skrzyżowaniu ulic Romanowicza i Parkowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na czas działań służb ratunkowych ulica Romanowicza została zablokowana. Są osoby poszkodowane.

Dachowanie na Romanowicza

W niedzielę, 10 lipca po godzinie 13-ej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Romanowicza i Piaskowej. W wyniku uderzenia jeden z pojazdów przewrócił się na dach. Osoby nim podróżujące zostały zabrane do szpitala.

- W wyniku zderzenia dwóch pojazdów osobowy Chevrolet przewrócił się dach. Podróżowały nim 3 osoby w tym niemowlę. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala na szczegółowe badania. Gdy karetki pogotowia zabierały ich z miejsca wypadku byli przytomni - powiedział Radiu ESKA mł. bryg. Marcin Opioła, Oficer Pasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie.

Na miejscu poza strażakami z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Tarnowie i działały dwa zespoły ratownictwa medycznego. Okoliczności wypadku ustalają policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Ulica Romanowicza przez jakiś czas była zablokowana.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Jak dobrze pamiętasz film SHREK? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak Osioł po raz pierwszy nazwał mieszkanie Shreka?
56-latka wjechał na przejazd kolejowy mimo zakazu. Gigantyczny mandat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE