Gratka dla miłośników naturalnego klimatu. Największy targ roślin doniczkowych odbędzie się w Tarnowie!

2022-11-25 14:03
rośliny
Autor: Pixabay

W najbliższy weekend w hali sportowej Akademii Nauk Stosowanych przy ulicy Mickiewicza 8 w Tarnowie odbędzie się czwarta edycja największego targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zaopatrzyć się w różnego rodzaju kwiaty, rzadko spotykane rośliny, a także gadżety.

Największy targ roślin doniczkowych odbędzie się w najbliższy weekend w Tarnowie

Festiwal Roślin – Roślinny Market odbędzie się w najbliższy weekend w hali sportowej Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Miłośnicy niepowtarzalnego, naturalnego klimatu będą mogli nabyć rośliny doniczkowe w atrakcyjnych cenach w sobotę, 26 listopada, w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w niedzielę, 27 listopada, w godzinach od 10:00 do 18:00. Ofertę uzupełni literatura dla zaczynających swoją przygodę z nowymi odmianami roślin oraz gadżety dla pasjonatów.

Rośliny doniczkowe zostaną przywiezione na targ prosto z hodowli, bez pośredników, co spowoduje, że ich ceny będą atrakcyjne. Będzie dostępna zarówno mała, jak i duża zieleń. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy rozpoznasz rośliny są związane z Bożym Narodzeniem? Sprawdź, czy na pewno znasz je wszystkie

Pytanie 1 z 9
To najpopularniejszy iglak na bożonarodzeniowe drzewko - wydziela piękny, żywiczny zapach
Świerk pospolity
Tu jest jak w bajce! Tak iluminacje świąteczne rozświetlają Bydgoszcz
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE