Motocykliści z Pojezierza Drawskiego rozpoczęli sezon w Suliszewie [WIDEO]

2021-04-26 14:40 Marcin Łukasz Konsultacja: PAZ
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego
Autor: Marcin Łukasz

Ponad 200 motocyklistów wzięło udział w rozpoczęciu sezonu motocyklowego w Suliszewie. Nie było parady motocyklowej. Spotkanie ograniczyło się jedynie do mszy.

Koniec kwietnia to czas w którym miłośnicy dwóch kółek rozpoczynają swój sezon. Tak było również w miniony weekend. W Suliszewie spotkali się członkowie Bractwa Miłośników Motocykli „Pancerny”, który zainaugurowali sezon motocyklowy. Odmiennie niż w latach ubiegłych w tym dniu odbyła się jedynie msza, którą poprowadził ksiądz Dariusz Kwaśny. Ze względu na trwającą pandemię, zrezygnowano z parady i tradycyjnego poczęstunku nad jeziorem.

Polub nasz fanpage ESKA Koszalin News na Facebooku! Znajdziesz tam najciekawsze informacje z Twojego miasta i regionu!

Motocykliści spotkali się pod kościołem, gdzie zaprezentowali swoje maszyny. Jak powiedział nam prezes bractwa Eugeniusz Nowacki, do Suliszewa przyjechali motocykliści z różnych stron Polski, nie tylko mieszkańcy Pojezierza Drawskiego.

To już drugie spotkanie motocyklistów w tym roku. Kilka tygodni temu wzięli oni udział w konno-motocyklowej paradzie, która przejechała w pobliżu miejscowości Wierzchowo. 

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Suliszewie