Znamy już pierwszych zakochanych w Szczecinie

2022-07-27 15:58
Konkurs fotograficzny Szczecin Love
Autor: Konkurs fotograficzny Szczecin Love

Miasto wyłaniające się z mgły, Teatr Letni skąpany w zieleni czy Wały Chrobrego ujęte z kajaka - to właśnie te kadry jako pierwsze zostały nagrodzone w konkursie Szczecin Love.

Co ważne, nadal można zgłaszać swoje fotografie. Każdy uczestnik może przesłać dowolną liczbę zdjęć. Powinny one jednak pasować do jednej z trzech kategorii konkursowych: "Zielony Szczecin", "Z lotu ptaka" lub  „Floating Garden”.

- Konkurs jest dedykowany do osób, które kochają Szczecin i chciałyby właśnie pokazać za co go kochają. Każdy może zgłosić dowolną liczbę fotografii, jednak należy pamiętać o tym, że wtedy wygrywa tylko jedno z nadesłanych zdjęć. Miasto jest duże, ma wiele do zaoferowania. Pomysłów na te kadry nie powinno więc brakować. Wiemy, że uczestniczy potrafią nas zachwycić nie tylko tak oczywistymi kadrami jak Wały Chrobrego czy bulwary, ale również przepięknymi detalami. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci dronów i sprzętu fotograficznego - mówi Marta Kufel, ze Urzędu Miasta Szczecin.

Ostatni etap konkursu zostanie zamknięty 20 września. Kilka dni później poznamy laureatów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE