Zakończ sezon motocyklowy razem z ESKA RIDER SHOW 2!

2022-09-12 14:17
Eska Rider Show 2
Autor: Radio Eska

W poprzednim roku zaczynaliśmy, a w tym… kończymy! Przed nami druga edycja ESKA RIDER SHOW! Bez wątpienia będzie to największe motocyklowe wydarzenie na Pomorzu Zachodnim. Oficjalne zakończenie sezonu dla miłośników jednośladów z Radiem ESKA odbędzie się 24 września w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim.

Wiemy, że piękne trasy Pojezierza Drawskiego zachęcą motocyklistów z całego regionu do odwiedzin. Na miejscu nie zabraknie: zlotu motocykli, warsztatów, wystawców, festiwalu smaków food trucków, kampanii profilaktycznej „Nie piję, nie biorę – jeżdżę bezpiecznie”, konkursów i animacji od pomarańczowej ekipy Radia ESKA, ale także ogromu gadżetów dla motocyklistów. To jednak nie wszystko... Podczas wydarzenia o muzyczne uniesienia zadba DJ z Radia ESKA oraz zespół "Still Contract". Do zobaczenia na miejscu już 24 września!

Kampanię profilaktyczną i akcję specjalną „Nie piję, nie biorę – jeżdżę bezpiecznie” oraz Wydarzenie ESKA Rider Show 2 współfinansowano z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Drawsku Pomorskim.

Eska Rider Show 2
Autor: Radio Eska
96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE