WYDARZENIA

"Wolin z rybą na talerzu" - Gryfino [GALERIA]

2023-06-03 18:05

Sobotnie popołudnie minęło pod znakiem smacznych i zdrowych rybek! Klikajcie w Galerię i szukajcie siebie na zdjęciach!

GRYFINO! - DZIĘKUJEMY!

"Wolin z Rybą na Talerzu" to akcja, którą po prostu uwielbiamy. Dopisała nie tylko pogoda, ale także frekwencja. Podczas wydarzenia muzyczną ucztę zagwarantowały takie zespoły jak "Jackpot" oraz "Retro Gitary". Nie zabrakło także pokazów kulinarnych. O Wasze podniebienia zadbali Andrzej Jakomulski, Joseph Seelesto oraz Mariusz Siwak. Było również mnóstwo atrakcji dla dzieci, w tym łamigłówki, dmuchane zamki czy puzzle. Co odważniejsi mali-wielcy wielbiciele rybek, dzięki mistrzom stylu mieli pomalowane buzie i dorabiane warkoczyki. Radio ESKA również dołożyło cegiełkę do wspaniałej, wspólnej zabawy. Były animacje, strefa chill'otu, oraz bardzo dużo Eskowych gadżetów.

Najbliższa okazja, by wziąć udział w akcji "Wolin z rybą na talerzu" już w sobotę w Trzebieży. Szczegóły znajdziecie na stronie organizatora oraz na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE