Tramwaje wrócą na prawy brzeg Szczecina - są już pierwsze plany i daty!

2020-10-09 11:13
Rozkład jazdy
Autor: Redakcja ESKA Szczecin

Przebudowa węzła Wyszyńskiego w Szczecinie idzie bez opóźnień. W związku z tym spółka Tramwaje Szczecińskie ma już plan wznowienia linii tramwajowych na Prawobrzeże. Są już nawet pierwsze daty.

- Prace prowadzone są bardzo intensywnie, są trudne ze względu na to, że to jest bardzo duży i ważny węzeł komunikacyjny w mieście. Mamy nadzieję, że od 1. listopada będzie można uruchomić tramwaje, które będą kursowały pomiędzy prawym a lewym brzegiem Szczecina. - Mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Szczecińskie.

Prace na węźle Wyszyńskiego mają zakończyć się na początku przyszłego roku. W tej chwili na Prawobrzeże zamiast tramwajów kursują autobusy komunikacji zastępczej linii 807.

Wszystkie informacje odnośnie robót drogowych i zmian w komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.

Kurczą się zapasy krwi w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa. Jest apel do dawców o oddawanie krwi, do ozdrowieńców- osocza.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE