SPORT

To już dziś! Pora na wielką jatkę

2023-06-07 7:05

O godzinie 17:30 w Teatrze Letnim w Szczecinie rozpocznie się gala SeaSide Battles MMA 3. Miłośnicy sportów walki zobaczą w klatce zawodników reprezentujących różne formuły: MMA, boks, muay thai oraz K1. Emocji oraz pojedynków na najwyższym poziomie na pewno nie zabraknie.

Niesamowity anturaż dookoła, wiadomo Park Kasprowicza, piękny Teatr Letni, 30 wspaniałych wojowników, duży nacisk na sport, bez specjalnych przerw, wszystko idzie walka za walką, będzie na pewno dużo nokautów, dużo poddań, dużo emocji - zapewnia Piotr Janusz, organizator gali SBS 3. 

W walce wieczoru zobaczymy w klatce Wojciecha Janusza, który obiecuje, że kibice zobaczą 100% jego umiejętności.

Czuję się rewelacyjnie, czuję się świetnie, proces zbijania wagi przeszedł perfekcyjnie, więc jestem naładowany, pełen emocji i jutro będzie show! - zapewnia popularny "Kulkinio".

Mimo bojowego nastawienia, między zawodnikami nie ma "złej krwi". 

Jesteśmy zawodowymi sportowcami, trenujemy praktycznie od dziecka. Mój przeciwnik jest też bardzo dobrym zawodnikiem i też reprezentuje swój klub, nasz kraj na arenie międzynarodowej. Taki sportowcy, takiej klasy darzą się szacunkiem i nie ma tu mowy o jakimś pajacowaniu - dodaje Wojciech Janusz. 

Poziom gali docenia gwiazda polskich sportów walki Maciej "Irokez" Jewtuszko, którego kilku podopiecznych zobaczymy dziś w klatce.

Kilka nazwisk zawodników jest naprawdę dobrych. No chociażby Tomek Narkun - to mówi samo za siebie. Jeżeli się bije taki człowiek, jak Narkun na gali to oznacza tylko, że organizatorzy musieli stanąć na naprawdę wysokim poziomie, żeby go tutaj ściągnąć, bo on walczył dla największych organizacji i największe organizacje go chcą. Po prostu coś pięknego! - mówi Jewtuszko. 

Pierwsza walka ma się rozpocząć o 17:30, ale organizatorzy zachęcają, aby w Teatrze Letnim pojawić się nieco wcześniej. 

Patronem gali jest Radio Eska Szczecin. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE