Sprawdź prognozy dla Szczecina na wtorek 14.09.

2021-09-14 5:38
pogoda
Autor: Paweł Czyżewski

Dziś pogoda powinna bardzo pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie. Przede wszystkim na szczecińskim niebie nie zabraknie dziś słońca, które już od samego rana aż do późnego popołudnia będzie rozświetlało nam dzień. Temperatury także będą przyjemne.

Maksymalne wartości, jakie wskażą dziś szczecińskie termometry wyniosą 21 stopni. Przez większość dnia temperatura odczuwalna będzie jednak wyższa dzięki mocno świecącemu słońcu, które dodatkowo nas rozgrzewało. 

O opadach deszczu nie ma dziś mowy, więc nie musimy zaprzątać sobie głowy pamiętaniem o zabraniu ze sobą parasolki. Ciśnienie będzie znajdowało się do końca dnia na dość wysokim poziomie, więc kawa nie będzie dziś niezbędna. Warunki biometeo będą korzystne, a to z kolei będzie kolejny bodziec do aktywnego spędzenia dnia. 

Okazję do świętowania mają dziś Roksana i Bernard, natomiast w kalendarzu świąt nietypowych mamy dzień walki z wypaleniem zawodowym. Jeżeli więc przechodzą wam przez myśl plany o porzuceniu dotychczasowej pracy, weźcie 3 głębokie wdechy i przemyślcie tę kwestię jeszcze raz. 

Kiedyś "salon Szczecina", dziś świeci pustkami. Wkrótce rusza przebudowa al. Wojska Polskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE