Myślibórz i okolice

i

Autor: Google Maps

Region

Rajdowiec pod Myśliborzem. Za ten rajd zapłacił nie tylko mandatem...

2023-03-30 8:16

Do całego zdarzenia doszło w miejscowości Rów, w gminie Myślibórz. Policjanci byli zaskoczeni, bo zatrzymany 43-letni mężczyzna przekroczył prędkość o 74 km/h. Teraz za to słono zapłaci, nie tylko dużym mandatem

Rajd pod Myśliborzem. Szalony rajdowiec zapłaci spory mandat

Myśliborska gmina Speed zatrzymała w miejscowości Rów mężczyznę, który prowadził peugeota. Przy tym wszystkim przekroczył prędkość o 74 km/h! Na danym odcinku ograniczenie wynosiło 40 km/h, a szalony rajdowiec miał na liczniku 114 km/h.

43-letni mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Dostał wysoki mandat na 2500 złotych oraz trzymał także 15 punktów karnych.

- Warto pamiętać, że jeżeli osoba, której zatrzymano dokument prawa jazdy w okresie 3 miesięcy po raz kolejny zostanie zatrzymana w takich okolicznościach przez policjantów - czas zatrzymania dokumentu wydłużony zostanie do 6 miesięcy. Kolejne zatrzymanie za kierownicą wiąże się z cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu – informuje policja z Myśliborza.

Miejscowość Rów znajduje się 13 kilometrów od Myśliborza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE