Mieszkanie za remont 2023. Sprawdź, jak tanio wynająć mieszkanie od miasta

i

Autor: pixabay

mieszkania remont

Przez blisko 10 lat skorzystało ​ponad 2 tysiące rodzin ze Szczecina

2023-03-06 14:44

Mowa o ofercie "mieszkanie za remont", które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. To szansa na własne "m" dla wielu osób.

"Mieszkanie za remont". Coraz więcej chętnych

- Mieszkanie za remont z dofinansowaniem to ważny argument w podjęciu życiowej decyzji. Chodzi przede wszystkim o młode rodziny, które szukają rożnych możliwości rozwiązania swojej sytuacji lokalowej. Na liście lokali w zamian za remont, znajdują się mieszkania o różnym standardzie. Są też takie, w których brakuje łazienek czy ogrzewania. Miasto wprowadziło możliwość dofinansowania remontu takich lokali. Mieszkaniec, który wybierze lokal do remontu, gdzie nie ma łazienki i ogrzewania gazowego, może otrzymać wsparcie finansowe, pod warunkiem uzyskania wszystkich niezbędnych wymaganych pozwoleń. Jest to możliwe dzięki zmianom wprowadzonym do Programu Małych Ulepszeń - wyjaśnia Tomasz Klek, rzecznik miasta do spraw mieszkalnictwa. 

Szczecinianie mają możliwość złożenia wniosku za pośrednictwem strony "mieszkanieodmiasta", którą znajdziecie TUTAJ. Aktualnie na stronie znajdziecie ponad 60 lokali do wynajęcia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE