Półkolonie, kursy i dużo zabawy. Binowo Park Golf Club zaprasza!

2022-07-07 15:25
Binowo Park Golf Club
Autor: https://binowopark.pl/

Jeżeli nie macie planów na wakacje, a uwielbiacie grać w golfa, to możecie wybrać się do Binowa. Nasz sportowy partner organizuje Jednodniowe Juniorskie Półkolonie oraz Weekendowe Kursy.

To bez wątpienia będzie niezła gratka dla miłośników gry w golfa. Najmłodsi mieszkańcy Szczecina mogą zapisać się między innymi na jednodniowe juniorskie półkolonie. Dla każdego z uczestników przygotowane będą posiłki i wiele atrakcji. Nad bezpieczeństwem czuwać będą trenerzy i wychowawcy. Najmłodsi będą trenować pięć godzin pod czujnym okiem trenera golfowego i mentalnego. Co ważne, każdy z uczestników musi mieć ukończone 7 lat.

Jeżeli chcecie potrenować trochę dłużej, to warto zapisać się na weekendowy kurs. Tu - nasz sportowy partner - przygotował wiele wydarzeń. Podczas intensywnych zajęć zawodnicy zdobędą golfowe uprawnienia. W harmonogramie jest kurs podstawowych technik gry w golfa czy nauka głównych zasad poruszania się po polu. Na koniec, każdy z uczestników będzie mógł zdać egzamin na „Zieloną Kartę”

Więcej informacji oraz dokładne terminy zajęć znajdziecie w tym miejscu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE