W Szczecinie wystartował Festiwal Dining Week!

2022-07-07 14:56
Ogródek Restauracja
Autor: pixabay.com Z powodu wysokiej inflacji Polacy oszczędzają na restauracjach?

To wydarzenie skierowane do prawdziwych koneserów dobrego smaku. Festiwal Dining Week potrwa w stolicy Pomorza Zachodniego do końca lipca. Poniżej prezentujemy szczegóły akcji.

Organizatorzy do udziału w tej edycji wydarzenia zaprosili restauracje z kategorii casual+ oraz fine dine. Każda z wizyt możliwa jest w wybranych przedziałach godzinowych wyznaczonych na potrzeby festiwalu. Uczestnik z góry, dokonuje rezerwacji i decyduje się na jedno z zaproponowanych menu. Wszystko po to, by szerzyć kulturę "zero waste".

Szefowie kuchni są wcześniej przygotowani na liczbę gości, którzy ich odwiedzą, obsługa odpowiednio nakrywa stolik w oczekiwaniu na ich przybycie. Całość przygotowań i anturażu wprowadza niesamowite poczucie spokoju w tym pędzącym życiu.Szczegóły znajdziecie tutaj.

Poradnik Zdrowie: Medyczna marihuana
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE