Najlepsza pizza w Łodzi. Gdzie się wybrać?

i

Autor: Pixabay.com

biznes

Pizza w Szczecinie. Gdzie zjeść najlepszą? Sprawdź ranking pizzy w Szczecinie

2024-01-19 15:46

Światowy Dzień Pizzy 2024. Pizza jest dobra w każdym momencie. Na obiad, kolację, nawet na romantyczną randkę! Jednak patrząc na to, ile jest lokali w poszczególnych miastach... Trudno wybrać! A które lokale są najlepiej oceniane w Szczecinie? Sprawdźcie ranking!

Pizza w Szczecinie. Gdzie zamówić? Ranking Google

Pizzę można jeść każdego dnia. To idealny posiłek z serii "comfort food".  Zobacz, które pizzerie są najlepsze w Szczecinie!

Pizza King

Ponad 2 tysiące recenzji opublikowano w Google. Pizzeria znajduje się przy placu Lotników 7, ale „filie” ma również w Mierzynie. W Szczecinie szczególnie latem można podziwiać życie miasta. Wielu szczecinian poleca akurat tę pizzerię ze względu na dobrze dobierane dodatki i smak.

Tkacka Kuchnia Kraftowa

Jedna z najlepiej ocenianych restauracji w Szczecinie. Ponad tysiąc recenzji, z czego większość to same piątki! Jak widzimy w nazwie, pizzeria znajduje się przy ulicy Tkackiej 2. Szczecinianie doceniają ją głównie przez jej dobre umiejscowienie (w centrum, ale trochę schowana, przez co jest cicho) oraz niebanalne dodatki.

Pizza Peperoni

O takiej nazwie jest kilka lokali, jednak najlepiej oceniany znajduje się przy ulicy błogosławionej królowej Jadwigi 13. Szczecinianie uwielbiają tę pizzerię głównie za świeże składniki, pyszne ciasto oraz wyjątkowe dodatki.

Pizzeria Piccolo

Szczeciński klasyk, od lat zajmuje szczególne miejsce w sercu szczecinian. Znajduje się przy alei Wojska Polskiego. Mieszkańcy chwalą ją szczególnie za utrzymanie starego klimatu oraz bogate składniki.

Kuluary By Pizza Paltotini

W tej pizzerii raczej nie usiądziesz, chyba że uda Ci się znaleźć jedno z nielicznych miejsc, ale za to możesz skosztować ich przysmaków we własnym domu. Lokal znajduje się przy ulicy świętego Jacka Odrowąża 2. Mieszkańcy chwalą go głównie za przytulność, pyszne dodatki oraz cieniutkie ciasto.

Pecorino Pizza & Pasta

Aleja Piastów to jedna z kluczowych arterii w Szczecinie. To właśnie pod numerem 73 kryje się wyjątkowy lokal polecany przez szczecinian. Mnóstwo dodatków oraz krótki czas oczekiwanie – o tym najczęściej mówią odwiedzający.

Pizza Pasta i Basta

Lokal znajduje się przy ulicy Sebastiana Klonowica 11 A. Prawie 2 tysiące osób było bardzo zadowolonych z usług. A co najczęściej chwalili szczecinianie? Sympatyczną obsługę, pyszną pizzę oraz świetną atmosferę w lokalu.

Boskie Ciao

Wyjątkowa pizza, bo rzemieślnicza, znajduje się przy placu Batorego 4. Pizzę robią w specjalnym piecu opalanym drewnem. Styl neapolitański, do tego kraftowy alkohol – o tym najczęściej wspominają odwiedzający. Wielu z nich zachwala także kontakt z restauracją, po uprzedzeniu można przyjść do lokalu z psiakiem.

Prosto z pieca

Pizzeria znajduje się przy ulicy Jana z Kolna, więc można zjeść (prawie) pizzę przy Odrze. Restauracja jest głównie chwalona za bardzo dobre składniki, pyszne ciasto i chrupiące brzegi.

Pizzeria Perugia

Kolejny wyjątkowy lokal w Szczecinie. Znajduje się przy ulicy Łukasińskiego. Szczecinianie wspominają o świetnym wystroju lokalu, bardzo dobrej pizzy (szczególnie gdy jest pan Zbyszek) oraz nie za wysokich cenach.