Patrol ESKA Summer City zawitał nad Bałtyk

2022-07-09 12:39

Nasza pomarańczowa ekipa towarzyszyła uczestnikom IV Światowych Dni Bursztynu. Mimo niesprzyjającej pogody pokazaliście, że potraficie się z nami bawić bez względu na warunki!

Tym razem nasza strefa chilloutu była na plaży w Kołobrzegu. Tak naprawdę nie musieliśmy Was specjalnie zachęcać do brania udziału w naszych konkursach, a było ich sporo! Świetnie bawiliście się w czasie wyścigów w workach czy przy konkursie rzutów karnych. Prawdziwą wisienką na torcie było poszukiwanie bursztynów w morzu oraz na plaży, ta atrakcja szczególnie przypadła do gustu dzieciom, a w ręce tych, którzy znaleźli najwięcej kamieni, trafiły puchary. Odbył się także test wiedzy o bursztynie, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Na zwycięzców czekały nagrody w postaci gadżetów od Radia ESKA oraz od Muzeum Bursztynu w Kołobrzegu, czyli organizatora wydarzenia.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z kalendarzem ESKA Summer City, to polubcie nasz profil na Facebooku ESKA Szczecin NEWS.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE