Odkryj swoje "nowe ja" i wygraj wyjątkową metamorfozę!

2022-08-15 6:30
Odkryj swoje nowe ja! Weź udział w zabawie i wygraj wyjątkową metamorfozę!
Autor: mat. organizatora Odkryj swoje "nowe ja"! Weź udział w zabawie i wygraj wyjątkową metamorfozę!

Nic tak nie uszczęśliwia kobiety jak nowy image, który wzbudzi zachwyt wśród rodziny i znajomych. Zmiana wyglądu poprawia humor i samoocenę, staje się również motywacją do podejmowania różnych wyzwań. W końcu nowy wygląd to "nowa ja", która może wszystko! Jak zatem dokonać metamorfozy i zacząć nowy, lepszy etap w swoim życiu? To proste!

Chcesz zmienić swój wygląd, a co za tym idzie - swoje życie? Okazuje się, że twoje marzenie może się spełnić, bez większego wysiłku. Nie musisz wymyślać swojego nowego wizerunku, szukać specjalisty, który mógłby to zrobić, zbierać opinii i czekać w długiej kolejce do stylisty. Wystarczy kilka kliknięć, odrobina kreatywności i mała dawka szczęścia, a to wszystko stanie się rzeczywistością, a ty już niebawem olśnisz wszystkich swoim nowym wizerunkiem! Zadbają o to najlepsi eksperci w tej dziedzinie. Kto to taki? Czas, by ich poznać!

Ernest Kawa

Fryzjerstwo i szkolenia to jego pasja. Inspirują go rzeczy niebagatelne, przyciągające uwagę, skłaniające do szerszego spojrzenia na świat. Uważa, że nie można tworzyć, jeśli nie posiada się dobrego warsztatu i solidnych podstaw. Absolwent renomowanych akademii fryzjerskich, takich jak Vidal Sassoon w Londynie czy Toni&Guy w Nowym Jorku i Stuttgarcie. Fryzjerstwo w różnych formach wypełnia każdą chwilę jego życia. Żartuje, że także podczas snu, ponieważ często budzi się z nowymi pomysłami.

Ernest Kawa to dbający o szczegóły, wymagający nauczyciel, a przy tym kreatywny stylista. W swoim portfolio ma liczne współprace z gwiazdami oraz popularnymi magazynami, a także rozmaite stylizacje fryzjerskie wykonane podczas znanych festiwali.

Ernest Kawa
Autor: mat. prasowe Ernest Kawa

Akademia FryzArt

Akademia FryzArt to Akademia Fryzjerska, która mieści się przy nowo otwartym oddziale hurtowni Fale Loki Koki przy ul. Sławomira 4 w Szczecinie. Jest to miejsce stworzone z pasją i dla pasji! Miejsce, w którym fryzjerzy będą mieli okazję zdobywać wiedzę, nowe umiejętności, nawiązywać przyjaźnie, śmiać się, zadawać ogrom pytań i spotykać bratnie dusze.

Nowa siedziba Akademii to nowoczesna przestrzeń o powierzchni 100 metrów kwadratowych, wyposażona jest w klimatyzację, 3 myjnie z masażem, laboratorium, 12 stanowisk, szatnie, kuchnie, 2 toalety, własny parking, mikroporty, nagłośnienie, projektor i flipchart. To miejsce w sercu Szczecina, w którym każdy jest mile widziany!

Akademia FryzArt
Autor: mat. prasowe Akademia FryzArt

Fale Loki Koki

Fale Loki Koki to sieć 77 sklepów oraz hurtowni fryzjerskich z ponad 30-letnim doświadczeniem i licznymi sukcesami, które stawiają ją w roli lidera w branży fryzjerskiej. To także marka produktów, na które składają się profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Oferta sieci to starannie wyselekcjonowany szeroki asortyment marek fryzjerskich, który zaspokaja oczekiwania zarówno fryzjerów, jak i klientów detalicznych.

Misją firmy Fale Loki Koki jest dostarczanie piękna przy zachowaniu troski o środowisko, a także dbałość o bezpieczeństwo i rozwój partnerów handlowych i pracowników.

Odkryj swoje "nowe ja"! Wygraj metamorfozę i nagrody!

Gdy poznałaś już ekspertów odpowiedzialnych za twój nowy wizerunek, nie pozostaje nic innego, niż wykonać pierwszy krok ku wielkiej zmianie! Wejdź na metamorfoza.eska.pl, wypełnij krótki formularz, wyślij zdjęcie i odpowiedz na proste pytanie. To naprawdę niewiele i jednocześnie bardzo wiele, gdyż daje ci niecodzienną szansę na rewolucyjną zmianę!

Do wygrania są aż trzy profesjonalne metamorfozy wykonane w Akademii FryzArt przez stylistę fryzur Ernesta Kawę i wizażystkę Joannę Ratajczak. To jednak nie wszystko! Można również zdobyć zestawy kosmetyków od hurtowni Fale Loki Koki oraz zestawy biżuterii z najnowszej kolekcji SeyU od salonu jubilerskiego Terpiłowski.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE