Najpopularniejsze szczecinianki. Aktorki, piosenkarki - kto jest wśród nich? [GALERIA ZDJĘĆ]

2023-03-02 9:10

Już niedługo Dzień Kobiet, z tego powodu postanowiliśmy przybliżyć Wam sylwetki najpopularnieszych szczecinianek! Wśród nich znalazły się aktorki, piosenkarki , blogerki, a nawet władczynie! Jak myślicie, kto znajdzie się na naszej liście?

Popularne szczecinianki - kto jest wśród nich? 

Mało kto wie, że ze Szczecina pochodzi naprawdę pokaźna liczba wybitnych osobistości. Również Szczecinianki zapadły w pamięci Polaków. Zdecydowanie najwięcej popularnych szczecinianek to piosenkarki, możemy pochwalić się m.in. Katarzyną Nosowską czy Anną Jurksztowicz. Nie brakuje również znanych aktorek ze Szczecina, takich jak Ilona Ostrowska oraz Agata Kulesza. Mało kto jednak wie, że w historii Szczecina jest jedna niespodzianka. Otóż Caryca Katarzyna II urodziła się w naszym mieście! Jesteście ciekawi popularnych szczecinianek? Zobaczcie naszą galerię!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE