Pierwsza pomoc

i

Autor: thinkstockphotos.com Udzielając pierwszej pomocy dziecku, wdmuchnijmy 5 razy powietrze. Jeśli to nie przynosi efektu, wykonajmy 30 uciśnięć i 2 oddechy.

pierwsza pomoc

Najmłodsi poprzez zabawę dowiedzą się jak uratować życie

2023-07-25 9:51

Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Szczecinie zaprasza na specjalny kurs pierwszej pomocy dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat. Podczas zajęć dzieci wraz z opiekunami dowiedzą się jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia.

PIERWSZA POMOC DLA DZIECI

Szkolenie będzie nastawione na naukę poprzez zabawę oraz dostosowane do wieku uczestników. Głównym celem zajęć jest uświadomienie dzieciom z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać i jak się przed nimi chronić, aby spędzanie czasu było bezpieczne. Co ważne, zajęcia są darmowe. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 31 lipca w godzinach od 10:30 do 12:30 w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Uniwersytetu Szczecińskiego „Rescue Lab” przy ulicy Mickiewicza 16A w Szczecinie. Obowiązują na nie wcześniejsze zapisy. Osoby zainteresowane udziałem mogą zapisywać się pod numerem telefonu 570 780 040 lub adresem e-mail: [email protected]

Jeżeli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami i kursami jakie organizuje Centrum Inicjatyw Rodzinnych to szczegółowy harmonogram znajdziecie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE