W ofercie znajduje się m.in. ponad 120-metrowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Krzywoustego

i

Autor: materiały prasowe W ofercie znajduje się m.in. ponad 120-metrowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Krzywoustego

Miasto Szczecin oferuje nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Działa specjalny serwis

2021-05-06 13:30

Ruszyła strona internetowa, na której można znaleźć aktualną ofertę gminnych nieruchomości gruntowych i lokali przeznaczonych do sprzedaży oraz terenów do wydzierżawienia od miasta. Uruchomienie serwisu promuje kampania promocyjna.

Na miejskim portalu Miasto Oferuje można znaleźć m.in. mieszkanie w kamienicy położonej w centrum Szczecina, działkę pod budowę domu jednorodzinnego, lokal użytkowy z przeznaczeniem na sklep, czy teren pod budowę hali magazynowej. 

Jak zapewniono w komunikacie, prezentowana oferta jest na bieżąco uzupełniana przez urzędników szczecińskiego magistratu. Poszczególne oferty zawierają m.in. zdjęcia, plany oraz informacje o zasadach i terminach poszczególnych przetargów.

Strona jest serwisem prezentującym aktualną ofertę gminnych nieruchomości gruntowych i lokali przeznaczonych do sprzedaży oraz terenów do wydzierżawienia. Znajdą tu Państwo zarówno nieruchomości, które są w trakcie przygotowania do zbycia, jak i takie, na zbycie których ogłoszone zostały już przetargi” – mówi Maria Latkowska, cytowana w komunikacie, dyrektor Wydziału Zasobu i Obrotu Nieruchomościami Urzędu Miasta Szczecin. “Z uwagi na różne przeznaczenie nieruchomości serwis jest skierowany do klientów indywidualnych, przedsiębiorców i deweloperów” - dodaje Latkowska. 

Strona pozwala na wyszukiwanie mieszkania, działki lub innego lokalu w zależności od ceny, lokalizacji, powierzchni i przeznaczenia. W serwisie znajduje się także przewodnik na temat procedury przetargowej.

Informacje o serwisie będą pojawiały się na ekranach w środkach komunikacji miejskiej, na billboardach, w mediach branżowych i w internecie. Niebawem ma powstać także otwarta grupa na Facebooku pod nazwą „Szczecińskie nieruchomości”.

Sonda
Co wolisz?
Powszechny Punkt Szczepień w Szczecinie już otwarty