rozrywka

Magda Gessler wygadała się o ślubie! Za kilka dni bierze udział w ceremonii

2023-10-02 15:49

Magda Gessler regularnie chwali się w social mediach ważnymi momentami swojego życia. Mimo związku na odległość jej miłość do Walderama Kozerawskiego kwitnie. Jak się okazuje, planują oni udział w rychłym ślubie.

Magda Gessler bierze udział w rychłym ślubie. Co o nim wiemy?

Waldermar, choć mieszka na co dzień w Kanadzie, to regularnie spotyka się z mieszkającą w Polsce Magdaleną. Każdy dla nich czas jest ważny, a wspólne chwile – pełne szacunku i szczerości. W marcu 2023 Magda Gessler przyjęła oświadczyny od Waldemara Kozerawskiego. Otrzymała oba piękny pierścionek z czarnym diamentem. Według niej, wzięli oni ślub w czerwcu 2022 roku w Krakowie.

- Mąż, było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym... Śpiewało nam na szczęście 80 górali... 25 czerwca... Obrączki i przysięga w dorożce – powiedziała Gessler.

Jednak restauratorka wygadała się na temat ślubu. Jak się okazuje, odbędzie się ważna uroczystość w jej rodzinie, ponieważ ślub bierze jedna z córek Waldemara.

- To były … b piękne dni… i już niedługo znów przytulimy się Do siebie kochanie. Na weselu twojej pięknej córki Chanel … jeszcze pare dni – napisała Magda.

Kuchenne rewolucje. Jak radzą sobie resteuracje, które ratowała Magda Gessler
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE