LFA SZCZECIN; Dominacja, festiwal bramek i pożegnania

2021-06-21 10:47
Piłka Nożna
Autor: pixabay.com

Zawodniczki Ladies Football Academy Szczecin rozegrały ostatni mecz w sezonie przed własną publicznością. Szczecinianki pokonały Victorię Osielsko aż 7 do 0 i godnie pożegnały się z własnymi kibicami

W upalne południe LFA Szczecin pożegnało nie tylko kibiców przy ul. Witkiewicza, ale również dwie piłkarki, które były od początku powstania drużyny. Patrycja Trzcińska „Bandi” zawiesza korki na kołku i skupia się na obowiązkach zawodowych. Katarzyna Jasińska „Jasia” wyjeżdża z Naszego pięknego miasta Szczecin na południe Polski.

- Dominację na boisku udokumentowałyśmy 7 bramkami i myślę że godnie pożegnałyśmy się z kibicami na własnym boisku. Cieszy mnie to, że mimo iż nie osiągnęłyśmy celu w tym sezonie jakim był awans, to jesteśmy w stanie udowadnia ze potrafimy grac w piłkę - mówi Katarzyna Tarnowska kapitan LFA Szczecin.

W ostatnim meczu, szczecinianki zmierzą się na wyjeździe z GOSRiT-em Luzino. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (26.06) o godzinie 11.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 18.06.2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE