Giełda Pracy - Networting Week

i

Autor: Aymanejed / CC0 / pixabay.com Giełda Pracy - Networting Week

wydarzenia

Kolejny raz szczecińscy studenci mogą rozpocząć karierę jeszcze przed odebraniem dyplomów

2024-04-16 8:48

Przed nami Giełda Pracy organizowana przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego. Na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania US otrzymamy nie tylko ogromną dawkę wiedzy, ale również możemy liczyć na nawiązanie współpracy.

XVIII Giełda Pracy ABK w Szczecinie

XVIII Giełda Pracy odbędzie się 16 kwietnia na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy Mickiewicza 64 w Szczecinie. Wydarzenie rozpocznie się o 9:30 i potrwa do 14:30. To właśnie tutaj pracodawcy przedstawią studentom swoją ofertę branżową. Będzie czas na rozmowy i rozeznanie rynku pracy.

- To moment, w którym studenci mają bezpośrednią możliwość rozmowy z przedstawicielami pracodawców, spotkanie się z rynkiem pracy, zobaczenie jakich umiejętności i kompetencji poszukują pracodawcy, ale też znalezienie ciekawych ofert pracy, praktyk czy staży. To również szansa na znalezienie pracy sezonowej, w momencie gdy studenci będą mieli wolne i chęć, aby sobie dorobić - wyjaśnia Iza Raulin z Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

Program Giełda Pracy 2024

i

Autor: Materiały organizatora

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie organizatora.