znani mieszkańcy

Hotel Paradise. Tak wygląda Klaudia Bigus. Przeszła ogromną metamorfozę!

2024-04-15 8:34

Hotel Paradise wywołuje emocje nawet po programie. Można tam obejrzeć ciekawe osobowości o niezwykłych zawodach. Jedną z takich osób jest niewątpliwie Klaudia Bigus, która pochodzi ze Świdwina w Zachodniopomorskiem. Dziewczyna przeszła niesamowitą metamorfozę! Zobacz w galerii zdjęć, jak zmieniała się Klaudia Bigus.

Klaudia Bigus w Hotelu Paradise

Klaudia Bigus idąc do Hotelu Paradise była studentką projektowania komunikacji marki modowej, fotografii i visual brandingu. Wcześniej próbowała także studiować dietetykę, jednak jak stwierdziła, moda to jej życie. Pochodzi ze Świdwina, ale obecnie można spotkać ją w Warszawie.

Klaudia Bigus swoją przygodę z programem rozpoczęła od 1 odcinka. Choć dziewczynie podobał się Kasper Nowakowski, to jednak on wolał jej najlepszą koleżankę - Karolinę Skuratowską. Klaudia jak zaznaczała, przyszła po nie tylko zabawę, ale też i uczucie. Jak się okazało, nie do końca było to jej pisane. Traktowano ją głównie jako "przyjaciółkę", ale też i tzw. bezpieczną opcję. Za pierwszym razem odpadła z rąk Sevaga Formelli, który postanowił nie wybrać jej na Rajskim Rozdaniu. Dziewczyna została też oskarżona o brak szczerości, choć jak się okazało, były to fałszywe oskarżenia. Niestety, wtedy dla wielu nie było to takie jasne.

Potem wróciła krótko przed finałem, jednak po dwóch odcinkach została wyrzucona przez swoich kolegów.

Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!

Klaudia Bigus po Hotelu Paradise

Klaudia Bigus już w programie opowiadała, że taniec kiedyś był jej całym życiem. Dlatego też często na instagramie przewijają się relację ze wspólnych występów z Dominiką Stosio, inną uczestniczką programu. Po Hotelu Paradise utrzymywała na pewno jeszcze kontakt z Karoliną Skuratowską, jednak nie wiadomo, czy znajomość trwa, gdyż dziewczyny nie obnoszą się teraz mocno w social mediach.

Klaudia Bigus opowiadała też, że planuje operację nosa. Jak się okazało, spełniła swoje marzenie. Postanowiła zmienić jego kształt w Albanii. Jej fani na bieżąco na Instagramie dostawali relację z gojenia oraz jako pierwsi zobaczyli efekt zmian. Widać też, że zmieniła się jej sylwetka oraz usta.

Często też wspomina o najważniejszej osobie w jej życiu - mamie.

- Kiedyś zostałam zapytana, z czego jestem najbardziej dumna w życiu. Bez większego zawahania odpowiedziałam, że najbardziej dumna jestem z tego, jaką relację mam ze swoimi rodzicami - napisała na Instagramie Klaudia.

A jak dokładnie obecnie wygląda Klaudia Bigus? Zobacz w galerii!