Gromee jedną z muzycznych gwiazd ESKA Business Party by Grupa POLMOTOR w Szczecinie!

2022-10-06 12:21
Gromee
Autor: Materiały z archiwum artysty

Przygotowania do IV edycji ESKA Business Party by Grupa POLMOTOR nabierają tempa. Najważniejsze biznesowe wydarzenie Szczecina i regionu odbędzie się 18 listopada. Jedną z atrakcji gali będą hity na czasie serwowane przez Gwiazdy Polskiej sceny muzycznej. Przed szczecińską publicznością wystąpi między innymi Gromee.

Gromee to producent muzyczny i DJ tworzący głównie muzykę dance, pop, house i EDM. Uchodzi za jednego z najpopularniejszych DJ i Producentów Muzycznych w Polsce. Od kilku lat współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego solowym projekcie śpiewało wielu wybitnych artystów.

Muzyczna kariera artysty nabrała tempa w 2015 roku, gdy Gromee wydał swój singiel zatytułowany „Follow You”, a już 18 listopada Gromee wystąpi podczas IV edycji ESKA Business Party by Grupa POLMOTOR.

76-letni kierowca potrącił motocyklistę
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE