EBPbyGP

i

Autor: DulnyFoto

Już 18 listopada w Szczecinie biznes połączy się z muzyką...

2022-10-04 11:27

Przed nami IV edycja ESKA Business Party by Grupa Polmotor! Najważniejsze biznesowe wydarzenie Szczecina i regionu wraca na imprezową mapę miasta.

Podczas gali nie zabraknie dobrej muzyki, okazji do rozmów, a dech w piersiach zaprze spektakularna scenotechnika.

- Cieszymy się, że przez organizację gali możemy pokazać jak ważne są osoby, które tworzą biznes w Szczecinie - mówi Agnieszka Frączek z Radia ESKA Szczecin. Podczas wydarzenia biznes przeplata się ze światem life style'u, łączymy znane nazwiska sportowców, ale także spotykamy się w gronie przyjaciół, którzy cały czas nam kibicują i wspierają przy organizacji tego wydarzenia.

- Odliczamy dni do wydarzenia - dodaje Konrad Kijak, dyrektor Kia Polmotor. To czwarta edycja, szczególna dla nas. Staramy się jak najlepiej zorganizować to wydarzenie. Przede wszystkim cieszę się, że tak szeroko biznes pojawia się w naszym salonie i jest to bardzo rozpoznawalne wydarzenie w naszym województwie. 

IV edycja ESKA Business Party odbędzie się 18 listopada o godzinie 19:19 w salonie Grupy POLMOTOR przy ulicy Struga.

(NIE UŻYWAĆ) Artyści, którzy powinni wydać nowy album w 2023 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE