Dźwięk połączy się z obrazem, ma być epicko!

2021-10-21 11:16

A to wszystko w ramach Koncertu Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert. Mieszkańcy Szczecina usłyszą muzykę z takich filmów jak Avatar, Piraci z Karaibów czy James Bond. O atmosferę zadba 80-osobowa orkiestra symfoniczna w towarzystwie Chóru Akademickiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Visual Concert to koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata. To niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które wraca na dużą scenę, by zrealizować wydarzenie z jeszcze większym rozmachem, nowymi wizualizacjami, liczniejszym składem muzyków i wokalistów oraz dodatkowymi efektami specjalnymi.

- Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo–panoramicznym ekranie ledowym nowej generacji - informuje organizator.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

Wydarzenie odbędzie się 23 października o godzinie 18 w szczecińskiej Netto Arenie.

Backstage z teledysku Sarsy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE