Chłodny poranek w Szczecinie, możliwe opady deszczu [PROGNOZA POGODY]

2021-10-11 6:30
Pogoda Szczecin i okolice. Ile stopni dziś na Pomorzu Zachodnim?
Autor: Canva Pogoda Szczecin i okolice. Ile stopni dziś na Pomorzu Zachodnim?

Wychodząc z domu powinniśmy zabrać ze sobą nie tylko parasolki, ale także ubrać cieplejszą kurtkę. Sprawdź dzisiejszą pogodę dla Szczecina.

O poranku na termometrach w Szczecinie zobaczymy 7 stopni Celsjusza. W najcieplejszym momencie dnia temperatura powietrza podskoczy jednak do 14 kresek. W Świnoujściu będzie to 15 stopni Celsjusza. Niestety dzisiaj w Szczecinie mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Ciśnienie jeszcze znajduje się na wysokim poziomie, jednak w ciągu dnia znacząco będzie spadać. Kierowcy jeszcze nie muszą skrobać szyb w swoich samochodach, ale mroźne powietrze jest odczuwalne - wystarczy wziąć kilka głębokich wdechów. Panowie powinni pamiętać, że w kalendarzu świąt nietypowych obchodzimy dzisiaj Dzień Dziewczyny. Ze swojej strony wszystkim Paniom życzymy wszystkiego dobrego. 

Wielka manifestacja na Pl. Zamkowym w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE