muzyka

Cascada zachwyca kolejne pokolenia. Jak zmieniała się wykonawczyni utworu "Everytime we touch"

2024-04-02 13:04

"Everytime We Touch” to jeden z największych hitów zespołu Cascada. Tak, bo to nie tylko piękna wokalistka Natalie Horler, ale też i dwóch producentów: Manian i Yanou. Jednak każdy kojarzy blond piękność śpiewającą "Miracle". Jak Cascada zmieniała się na przestrzeni lat? Czy dalej działają?

Cascada to królowa początku XXI wieku!

Zespół Cascada powstał w 2004 roku. Natalie Horler jako 18-latka poznała wtedy na studiach muzycznych dwóch producentów, którzy szukali właśnie wokalistki. Początkowo zespół nazywał się Cascade, ale przez sprawę sądową z producentem Kaskade, zmienili nazwę na Cascada. W 2004 wydali pierwszy utwór "Miracle" w rytmie eurodance, który od razu podbił serca nie tylko Niemców, ale i Europy. Jednak ich największym hitem do dziś jest "Everytime We Touch". To ten utwór sprawił, że Cascada stała się sławna na całym świecie. Kolejnym tego typu utworem był w 2009 "Evacuate the Dancefloor". 

Co ciekawe, Cascada zgłosiła się też do Eurowizji 2013 z utworem „Glorious”. Wygrali wtedy oni niemieckie preselekcje i wystąpili na scenie w szwedzkim Malmö. Choć byli faworytami fanów (OGAE), Cascada zajęła na Eurowizji 2013 dopiero 21. miejsce.

Do dziś wiele osób utożsamia Cascadę z samą Natalie. Nic dziwnego, to ją głównie widać w teledyskach czy na scenie. Piękna Natalie Horler urodziła się w 1981 roku w Bonnie. Wywodzi się z muzycznej rodziny, więc nic dziwnego, że Niemka poszła śladami głównie ojca.

Ostatnio cały zespół Cascada wrócił do łask, chociaż „Everytime we touch”  leci do dziś na każdych imprezach. Jednak to "przeróbka" Cascady jednego z utwórów Jaxa Jonesa, jakim jest "Never Be Lonely" ponownie wybiła niemiecki zespół na usta internautów.

A jak zmieniała się na przestrzeni "twarz" zespołu Cascada? Zobaczcie w galerii! Natalie dalej powala urodą!

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?