Bez obaw w ciąży w czasie pandemii, w Szczecinie rusza specjalny projekt [AUDIO]

2020-07-29 11:13 Michał Zaręba
Ciąża
Autor: StockSnap/CC0/pixabay.com

Fundacja Biznes, Innowacje, Networking w ramach programu Społecznik, rusza z wyjątkowym projektem skierowanym do kobiet w ciąży. ​

Projekt o nazwie: "Bez obaw - ciąża i poród w czasach COVID 19" ma pomóc przyszłym mamom odnaleźć się w obecnej sytuacji i bez nerwów przygotować do narodzin dziecka. W ramach projektu zaprezentowane zostaną 3 filmy edukacyjne z lekarzem ginekologiem, prawnikiem i psychologiem. Prowadzone są zgłoszenia do spotkań on-line z tymi ekspertami.

Spotkanie on-line z lekarzem ginekologiem - dr Dorotą Gródecką odbędzie się 4 sierpnia. 7 sierpnia odbędzie się spotkanie on-line z adwokatem Patrykiem Zasuwikiem, natomiast 14 sierpnia kobiety w ciąży będą mogły zadawać pytania za pośrednictwem Internetu, psycholog Monice Niedźwieckiej.

Jako ambasadorki, do projektu przyłączyły się dwie znane szczecińskie mamy Sylwia Majdan oraz Monika Pyrek, które w filmie opowiedzą jakie są ich doświadczenia z okresu ciąży i porodu oraz zachęcą kobiety do pozytywnego spojrzenia mimo trudnej sytuacji wynikającej z ograniczeń związanych z COVID-19.

Projekt realizowany jest ze środków Pomorza Zachodniego w ramach Program Społecznik na Ratunek.

O celach projektu powiedziała Radiu ESKA Szczecin, dr Katarzyna Kazojć - prezes Fundacji BIN:
Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.