Policja

i

Autor: Pixabay

Z regionu

Bestialskie morderstwo w Białogardzie. To były ciosy prosto w klatkę piersiową

2023-03-30 13:30

Ostatnie dni są tragiczne dla województwa zachodniopomorskiego. Ciało mężczyzny w wieku ok. 60 lat z raną kłutą klatki piersiowej zostało znalezione w czwartek rano w jednym z mieszkań przy ul. Reja w Białogardzie. Ustalane są przyczyny śmierci.

Brutalne morderstwo w Białogardzie. Policja szuka sprawcy

Ciało ok. 60-letniego mężczyzny, co potwierdziła PAP Kinga Plucińska-Gudełajska pełniąca obowiązki oficera prasowego białogardzkiej policji, funkcjonariusze znaleźli w piątek rano w jednym z mieszkań przy ul. Reja w Białogardzie.

Prokurator rejonowy w Białogardzie Jarosław Zając, przekazał, że na ciele widoczna była rana kłuta klatki piersiowej. Według nieoficjalnych informacji, mężczyznę znaleziono z nożyczkami wbitymi w sercu.

- Ustalamy przyczynę śmierci mężczyzny. Czekamy na lekarza, którzy przeprowadzi oględziny zewnętrzne. Sekcja zwłok najprawdopodobniej przeprowadzona zostanie w piątek – powiedział prokurator rejonowy z Białogardu.

Zaznaczył też, że zabójstwo jest jedną z wersji braną pod uwagę przy ustalaniu okoliczności śmierci mężczyzny. Jednocześnie dodał, iż wstępne ustalenia nie wskazują na to, by doszło do włamania do mieszkania czy do walki między ofiarą a sprawcą. Na miejscu zdarzenia jeszcze trwają oględziny.

- Na tym etapie postępowania nikt nie został zatrzymany. Będziemy przesłuchiwać świadków – rodzinę, sąsiadów - powiedział prokurator Zając.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE