Starachowice: 8-miesięczne dziecko zatrzaśnięte w aucie

i

Autor: Bartosz Manicz

Starachowice: 8-miesięczne dziecko zatrzaśnięte w aucie! Na miejscu policja i pogotowie [ZDJĘCIA]

2022-06-30 11:01

To była niebezpieczna sytuacja! Starachowiccy policjanci pomogli dziś (30.06) uwolnić z zatrzaśniętego auta, 8-miesięczne dziecko. Do tego zdarzenia doszło około godziny 11, na ulicy Żeromskiego w Starachowicach. Funkcjonariusze wybili szybę w samochodzie. Na miejscu jest pogotowie i policja.

Starachowice: 8-miesięczne dziecko zatrzaśnięte w aucie! Pomogli policjanci

Do tego zdarzenia doszło dziś około godziny 11, na ulicy Żeromskiego w Starachowicach - mówi Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP Starachowice. 31-letniej kobiecie zatrzasnęły się drzwi w samochodzie, w którym został jej 8-miesięczny synek. Matka nie miała zapasowych kluczyków, natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy 112. Po kilku minutach na miejsce dotarli starachowiccy funkcjonariusze. Nie czekając na przyjazd ojca dziecka, który już był w drodze ( mieszkańca gminy Pawłów), zadecydowali, że wybiją szybę w aucie. Chłopczyk został uwolniony, policjanci zrobili mu zimne okłady z wody. Kiedy na miejsce dotarło pogotowie, chłopiec został przekazany sanitariuszom. Dziecku na szczęście nic się nie stało, zostało przekazane matce - dodaje Kusiak.

Pamiętajmy, aby pod żadnym pozorem nie pozostawiać samych w zaparkowanym samochodzie dzieci lub zwierząt. Coraz wyższe temperatury powietrza mogą się stać realnym zagrożeniem dla ich życia i zdrowia. Widząc takie nieodpowiedzialne sytuacje natychmiast reagujmy dzwoniąc na numer alarmowy 112.

"Nie daj się sprzedać"

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE