Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Bodzentyn. Weźmie udział w obchodach 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

2023-01-24 9:19
Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Bodzentyna
Autor: PAP/Leszek Szymański Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w obchodach 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego w Bodzentynie.

W czwartek, 26 stycznia, prezydent Andrzej Duda złoży wizytę w Bodzentynie (powiat kielecki) w związku z obchodami 160. rocznicy Powstania Styczniowego.

O godzinie 15.00 - Uroczysta sesja Rady Miejskiej w sprawie ustanowienia roku 2023 na terenie Gminy Bodzentyn „Rokiem Bohaterów Powstania Styczniowego w Gminie Bodzentyn”. Miejscem posiedzenia będzie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie (ul. Wolności 4). Planowane jest wystąpienie prezydenta.

O godzinie 16.30 w rynku górnym w Bodzentynie odbędzie się spotkanie Andrzeja Dudy z mieszkańcami miasta, gminy oraz województwa. Tam też planowane jest wystąpienie głowy państwa.

Przypomnijmy to nie pierwsza wizyta głowy państwa w regionie świętokrzyskim. W 2020 w ramach kampanii wyborczej Prezydent Andrzej Duda odwiedził m.in Starachowice oraz Opactwo w Wąchocku. Fotorelacja z tej wizyty poniżej:

Andrzej Duda odwiedził Starachowice
Autor: facebook.com/Andrzej Duda Andrzej Duda odwiedził Starachowice
Tak wyglądał pogrzeb Franciszka Pieczki. Pochowano go z honorami, przyszedł sam Andrzej Duda. Niezapomniani
Źródło: Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Bodzentyn. Weźmie udział w obchodach 160. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE