Gdzie na narty w Świętokrzyskiem? Doskonałe warunki na stokach

i

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego Gdzie na narty w Świętokrzyskiem? Doskonałe warunki na stokach

Gdzie na narty w Świętokrzyskiem? Doskonałe warunki na stokach

2023-02-07 11:17

Trwa drugi tydzień ferii zimowych. Pogoda ostatnio sprzyja miłośnikom białego szaleństwa. Na świętokrzyskich stokach panują idealne warunki do jazdy na nartach i snowboardzie.

W Szwajcarii Bałtowskiej obecnie leży około 40 cm śniegu, dobre warunki panują też w Sabacie Krajno, gdzie grubość pokrywy śnieżnej dochodzi do 50 cm. Przyzwoite warunki do szusowania są również na kieleckim Telegrafie, gdzie leży około 30 cm białego puchu.

W Krajnie dla narciarzy przygotowane są w tym roku udogodnienia, a także nowy sprzęt, który będzie do dyspozycji w wypożyczalni. Dla początkujących zapewnione jest wsparcie instruktorów. Już w najblizszy weekend w Krajnie kolejna odsłona Nocnej Jazdy.

Telegraf w Kielcach również oferuje lekcje jazdy na nartach oraz snowboardzie. Stok jest odpowiednio naśnieżony i czeka na spragnionych białego szaleństwa.

W regionie świętokrzyskim dzięki zimowej pogodzie doskonałe warunki do szusowania panują też na stokach w Bałtowie, Tumlinie, Niestachowie i w Centrum Sportowo- Rekreacyjnym Stadion w Kielcach.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Masowa wycinka drzew na szczecińskich Pomorzanach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE