Dachowanie na trasie Starachowice-Lubienia! Autem podróżowały dwie kobiety [ZDJĘCIA]

2022-11-24 10:34
Wypadek na trasie Starachowice- Lubienia 24.11.22
Autor: Bartosz Manicz Wypadek na trasie Starachowice- Lubienia 24.11.22

Pogoda dziś zaskoczyła kierowców! Są pierwsze tego efekty. Do wypadku doszło tuż przed godziną 10 na trasie Starachowice-Lubienia. Według wstępnych ustaleń Volkswagen podczas manewru wyprzedzania, wpadł w poślizg i dachował. Autem podróżowały dwie kobiety, zostały zabrane przez pogotowie do szpitala.

Dachowanie na trasie Starachowice-Lubienia! Autem podróżowały dwie kobiety

Po dojeździe na miejsce zdarzenia straży pożarnej okazało się, że auto dachowało. Osobowym Volkswagenem podróżowały dwie kobiety, którym pomocy udzielili medycy z Zespołu ratownictwa medycznego - powiedział nam Konrad Dąbrowski, rzecznik prasowy KP PSP w Starachowicach.

Warunki do jazdy w powiecie starachowickim od samego rana delikatnie mówiąc nie są najlepsze, zwłaszcza na leśnych odcinkach dróg trzeba uważać. Mokry śnieg w regionie świętokrzyskim z krótkimi przerwami może sypać przynajmniej do wieczora. Miejscami może spaść nawet koło 15 cm białego puchu. Termometry będą pokazywać zero stopni. W nocy szykują się spadki do -2 kresek. Jutro szykują się opady mieszane i może dochodzić do oblodzeń dróg. Na skali w Starachowicach ma być 1 stopień powyżej zera.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Prawda czy fałsz? Pytania tylko o Polskę!

Pytanie 1 z 15
Najwyższym szczytem w Polsce są Rysy. Na drugim miejscu jest natomiast Żabia Turnia Mięguszowiecka
Zajechał drogę i doprowadził do kolizji. Wszystko się nagrało
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE