5 osób objętych kwarantanną domową przez starachowicki sanepid! (AUDIO)

2020-03-04 13:45
Sanepid  Starachowice
Autor: Sanepid Starachowice

To wszystko w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem. Pięć osób z terenu powiatu starachowickiego, które ostatnio wróciły z Włoch są pod nadzorem sanepidu .

Co to oznacza ?

"Oznacza to, że dzwonimy do nich codziennie i pytamy jak się aktualnie czują.Taki nadzór trwa 10 dni- powiedziała nam Ewa Drożdż dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Starachowicach. Są to osoby, które wróciły z Włoch i profilaktycznie zwróciły się do starachowickiego sanepidu, bądź na oddział zakaźny szpitala w Starachowicach. Wszystkie czują się dobrze, ale zapobiegawczo zostały objęte nadzorem ".

Ewa Dróżdż dyrektor Sanepidu w Starachowicach

Przypominamy także, że w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem wprowadzono szczególne środki ostrożności w starachowickim szpitalu. Obowiązuje tam całkowity zakaz odwiedzin na oddziałach: Chorób Zakaźnych, Położniczo– Ginekologicznym z Salą Porodową oraz ograniczone zostały odwiedziny do jednej osoby w Oddziale Pediatrycznym  z ograniczeniem opuszczania oddziału.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE