Walka Bad Boy vs Don Diego 20.06.2022: GODZINA. O której walka na High League 3 Extra?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: HIGH League 3 Extra: Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn (ważenie, face to face, Q&A) / HIGH League Walka Bad Boy vs Don Diego 20.06.2022: GODZINA. O której walka na High League 3 Extra?

Walka Bad Boy vs Don Diego 20.06.2022: GODZINA. O której walka na High League 3 Extra?

2022-06-20 13:50

Nadszedł czas na wielką walkę Bad Boy vs Don Diego. Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn już dzisiaj, w poniedziałek 20 czerwca o godz. 20:00, zmierzą się na HIGH League 3: Extra.

O której godzinie walka Denis Załęcki - Mateusz Kubiszyn? Zastanawiacie się, kiedy walka Don Diego vs Bad Boy? Pierwotnie do walki miało dojść 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE podczas HIGH League 3. Malik Montana od razu po wydarzeniu zapowiedział, że do pojedynku Załęckiego z Kubiszynem dojdzie w ciągu najbliższych tygodni. Konfrontacja odbędzie się już dzisiaj, w poniedziałek, 20 czerwca, o godz. 20:00, podczas specjalnego HIGH League 3: Extra! Pojedynek odbędzie się w wyjątkowym miejscu, w historii polskich freak-fightów nie było jeszcze starcia w takiej scenerii. Walka Bad Boya z Don Diego teraz jest już prawdziwą walką o honor, a nie zwykłym starciem sportowym! Do potyczki dojdzie na zasadach MMA w limicie trzy rundy po trzy minuty.

High League 4: kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY]

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Denis Załęcki - kim jest?

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie w HIGH League wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem “Alanikiem” Kwiecińskim.

Mateusz Kubiszyn - kim jest?

Don Diego świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał pięć walk i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali nokautował! Poza tym odnosił wielkie sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich.

High League 3 Extra: TRANSMISJA

Transmisja ze starcia dostępna będzie dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do HIGH League 3 na HighLive.TV oraz bilety na galę. Osoby, które kupiły PPV wcześniej, mają automatycznie aktywowany dostęp w serwisie HighLive.TV. Osoby, które kupiły bilety, walkę obejrzą dzięki specjalnie przesłanemu kodowi w wiadomości mail.

Istnieje również możliwość dokupienia transmisji z HIGH League 3: Extra za 9,99 zł i pakietu HIGH League 3 + HIGH League 3: Extra za 24,99 zł. PPV już w sprzedaży!

Sonda
Kto wygra walkę Denis Załęcki - Don Diego?