Autor: FAME MMA Robert Karaś w Pucharze Świata w Ultra Triathlonie. Przebiegnie 10-krotnego Ironmana!

SPORT

2023-05-17 11:21

20 maja Robert Karaś ponownie rozpocznie walkę w Pucharze Świata w Ultra Triathlonie na morderczym dystansie 10 krotnego Ironmana. Karaś na swoim instagramie ogłosił, że będzie reprezentował barwy FAME MMA. Federacja została głównym sponsorem zawodnika.

1. FAME MMA & Robert Karaś
  2. Kosmiczny dystans

Były strażak, który został zawodowym triathlonistą. Robert Karaś, odchodząc ze straży pożarnej, postawił na jedna kartę i zajął się profesjonalnie triathlonem. Startował zarówno w podwójnym, potrójnym, jak i w pięciokrotnym Ironmanie, które wygrywał, pokonując poprzednich rekordzistów świata. Ogromną popularność zyskał po zdobyciu rekordu świata w potrójnym triathlonie. W 2022 roku wystartował w 10-krotnym Ironmanie i wiele wskazywało na to, że przekroczy kolejną granicę ludzkich możliwości i pobije rekord świata. Niestety problemy zdrowotne i decyzja lekarzy zmusiły zawodnika do przerwania zawodów. W tegorocznym Pucharze Świata Karaś wystąpi pod patronatem polskiej federacji freak fightowej FAME MMA.

Fame MMA 18 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Kamil Łaszczyk wróci do FAME MMA? Zdradził możliwy termin

FAME MMA & Robert Karaś

Karaś w lutym tego roku zadebiutował w oktagonie podczas gali FAME 17. Swój pojedynek wygrał, mimo że przez większość czasu walczył z widoczną kontuzją kolana. Robert zdobył ogromne uznanie kibiców oraz włodarzy federacji. W tym roku FAME MMA jest głównym sponsorem "Żelaznego Człowieka".

Kosmiczny dystans

Przypomnijmy, jakie dokładnie wyzwanie czeka naszego zawodnika. Będzie to kolejno, 38 km pływania, 1800 km jazdy na rowerze i na koniec 420 km biegu. W przybliżeniu to łącznie dystans, jaki pokonalibyśmy, przemierzając wzdłuż granicy Polski z Niemcami, Czechami, Słowacją i Ukrainą. Robert Karaś stanie rozpocznie swoje zmagania 20 maja o godzinie 15:00 czasu polskiego. Relacje ze zmagań Roberta będzie można śledzić na oficjalnych profilach FAME w mediach społecznościowych.

Ile kosztuje PPV Fame MMA 18? Jaka jest CENA Fame MMA PPV 20.05.2023?