Polska - Włochy: mecz w Chorzowie! KIEDY, GODZINA, SĘDZIA

2018-10-14 15:18
Polska - Włochy: Liga Narodów 2018. KIEDY, GODZINA, GDZIE, SĘDZIA
Autor: Matteo Ciambelli / Sipa / EAST NEWS

Polska - Włochy to trzeci mecz naszej reprezentacji w fazie grupowej Ligi Narodów. Kiedy i której godzinie oglądać? Na jakim stadionie się  odbędzie? Kto jest sędzią? Szczegółowe informacje przybliżamy na ESKA.pl

Polska - Włochy 2018: kiedy, godzina, gdzie i sędzia, to podstawowe informacje, które podrzucamy w jednym miejscu. Trzeci sprawdzian dla naszej reprezentacji w Lidze Narodów i trzecia szansa na zdobycie punktów w pierwszej edycji tego turnieju. Mieliśmy już okazję zmierzyć się z reprezenacją Włoch. Pierwszy pojedynek zremisowaliśmy, choć byliśmy na najlepszej drodze do zwycięstwa.

Polska - Włochy 2018 - kiedy

Kiedy jest mecz Polska - Włochy? Nasz 16. pojedynek z reprezentacją Włoch rozegramy już 14 października 2018. Do tej pory wygraliśmy 3 razy, zremisowaliśmy 7 razy, a 5 razy przegraliśmy. Liczymy szczególnie na poprawę tej pierwszej statystyki.

Polska - Włochy: SKŁADY na mecz 14.10.2018 [KTO GRA, PIŁKARZE]

Polska - Włochy 14.10.2018 - GODZINA, O KTÓREJ

O której godzinie mecz Polska - Włochy? Spotkanie rozpocznie się punktualnie o 20:45. Wcześniej na antenach telewizyjnych zobaczycie zapewne transmisję prosto ze studia, dzięki czemu poznacie przedmeczowe opinie ekspertów.

Polska - Włochy 2018: GDZIE, STADION

Gdzie odbędzie się mecz Polska - Włochy? Nasza reprezentacja rozegra swój trzeci mecz w Lidze Narodów na własnym stadionie! Miejscem walki o trzy punkty będzie Stadion Śląski w Chorzowie!

Sędzią spotkania będzie Słoweniec, Damir Skomina!

Mecze Polski 2018/2019 - kiedy gra Polska? Z kim mecze w piłce nożnej?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze