Polska - Macedonia 2019: WYNIK, GDZIE, KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE?

Autor: AP Photo/ Associated Press/East News / Roman Koksarov Polska - Macedonia 2019: WYNIK, GDZIE, KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE?

2019-10-13 16:10

Polska - Macedonia to jeden z najważniejszych meczów naszej reprezentacji, w czasie trwania eliminacji. Zwycięstwo zagwarantuje nam bowiem bilet i grę na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy, które dobędą się w kilku miastach. Kiedy i o której starcie? Gdzie się odbędzie? Garść szczegółów podrzucamy na ESKA.pl!

Polska - Macedonia 2019wynik, gdzie, kiedy i o której godzinie? To cztery najważniejsze kwestie, jeśli chodzi o ten pojedynek. Mecz Polska-Macedonia 2019 to pozycja obowiązkowa dla każdego kibica. Pierwsze eliminacyjne starcie tych drużyn zakończyło się wynikiem 0:1. Piłkarze Jerzego Brzęczka długo starali się strzelić bramkę. Dwie minuty po wejściu na boisko do siatki rywali trafił Krzysztof Piątek.

Polska - Macedonia 2019: WYNIK

Wynik meczu Polska - Macedonia 2019 jest bardzo ważny dla naszej reprezentacji i kibiców. Zwycięstwo zagwarantuje nam bilet na przyszłoroczne mistrzostwa Europy, Euro 2020. Przegrana nie będzie dramatem, jednak z większą uwagą będziemy patrzeć na poczynania Austrii i Słowenii. Wynik meczu Polska - Macedonia poznamy ok. 22:20. Sytuacja w tabeli przed 8. kolejką spotkań wygląda następująco:

Polska - Macedonia 2019: GDZIE, KIEDY, GODZINA

Kiedy i gdzie Polska - Macedonia 2019? Na żywo spotkanie obejrzy prawie komplet publiczności na PGE Stadionie Narodowym. Wszystko już 13 października 2019. Pierwszy gwizdek punktualnie o 20:45, jednak piłkarze wybiegną na murawę największego obiektu w Polsce, 10 minut wcześniej.