Polska - Izrael: mecz 2019 - KIEDY, GDZIE i O KTÓREJ godzinie?

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Polska - Izrael: mecz 2019 - KIEDY, GDZIE i O KTÓREJ godzinie?

POLSKA - IZRAEL: mecz 2019. KIEDY, GDZIE i O KTÓREJ godzinie?

2019-06-10 13:58

Mecz Polska - Izrael, to czwarty pojedynek naszej reprezentacji w trwających eliminacjach do Euro 2020. Na tym etapie rozgrywek to jedno z najtrudniejszych wyzwań piłkarzy Jerzego Brzęczka. Wygrana znacznie umocni nasze miejsce w grupie G. Oglądając spotkanie na żywo możecie liczyć na ogromne emocje od pierwszej do ostatniej minuty. Nie przegapcie, dlatego sprawdźcie, gdzie, kiedy i o której godzinie hitowy pojedynek!

Polska - Izrael: mecz 2019kiedy, gdzie i godzina, to trzy podstawowe kwestie. Każdy prawdziwy kibic powinien wiedzieć i zapamiętać, jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o Polska - IzraelO której godzinie? Mecz umili wam czas w poniedziałkowy wieczór. Tuż przed godziną 21:00 najlepsi reprezentanci kraju wybiegną, by powalczyć o cenne trzy punkty, które umocnią naszą pozycję w grupie G.

Zobacz: EURO 2020 - ELIMINACJE. GRUPY, MECZE, TERMINARZ, LOSOWANIE

Polska - Izrael: mecz 2019 - kiedy

Eliminacje Euro 2020 trwają w najlepsze. Na ogromne emocje możemy liczyć w czasie meczu Polska - Izrael. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca 2019. W tym samym dniu zobaczymy m.in. pojedynek Anglia - Kosowo, Czarnogóra - Czechy czy Hiszpania - Szwecja. Uwagę zwrócimy również na spotkania w naszej grupie: Macedonia zmierzy się z Austrią a Łotwa ze Słowenią.

Polska - Izrael: mecz 2019 - gdzie

Bilety na mecz Polska - Izrael 2019 to gorący towar dla wszystkich kibiców. Wiemy to za sprawą informacji, że wszystkie wejściówki na kilka tygodni przed spotkaniem zostały wyprzedane. Polska - Izrael 2019 na żywo odbędzie się na największym obiekcie sportowym w naszym kraju, czyli PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.

Polska - Izrael: mecz 2019 - godzina

O której godzinie mecz Polska - Izrael 10.06.2019? Mecz na żywo rozpocznie się punktualnie o 20:45. Dziesięć minut przed pierwszym gwizdkiem piłkarze wybiegną na murawę, by odśpiewać narodowe hymny.

Skład Polski na mecz z Izraelem poznamy najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem walki o trzy punkty na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.

Polska - Izrael: kto wygra mecz 10.06.2019?