Autor: FAME MMA / Facebook

SPORT

Piotr Lisek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk: WYNIK walki Fame Friday Arena 2

2023-09-29 21:26

Wynik walki Piotr Lisek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk 29.09.2023 jest zaskakujący, czy jednak wygrał faworyt publiczności? Nim był przyszłoroczny uczestnik igrzysk olimpijskich w skoku o tyczce. Jeśli z jakiegoś powodu przegapiliście ten pojedynek, to koniecznie nadróbcie zaległości już teraz.

1. Piotr Lisek - Dariusz Kaźmierczuk: wynik walki Fame Friday Arena 2

Piotr Lisek - Dariusz Kaźmierczuk: wynik walki Fame Friday Arena 2 ciekawi tych, którzy nie mogli obejrzeć gali na żywo. Wszystkich interesuje jedno. Jak poradzi sobie aktywny sportowo tyczkarz, który w 2024 roku wystartuje na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Jego rywalem w debiucie jest niewygodny rywal, Daro Lew, który pokonał Kacpra Bociańskiego i Natana Marconia. W lipcu 2023 jednak, w wyniku kontuzji nogi przegrał z Piotrem Świerczewski. Jaki jest wynik walki Piotr Lisek - Dariusz Kaźmierczuk? Jeśli nie wiecie, to koniecznie nadróbcie zaległości!

Wyniki wszystkich walk Fame MMA Friday 2. Kto wygrał Fame MMA 29.09.2023? [WYNIKI]

Piotr Lisek szczerze o walce w FAME z Daro Lwem. Zwrócił się do hejterów

Piotr Lisek - Dariusz Kaźmierczuk: wynik walki Fame Friday Arena 2

Wynik walki Piotr Lisek - Dariusz Kaźmierczuk na Fame Friday Arena 2 poznaliśmy chwilę po 21:00. To trzeci pojedynek drugiej odsłony nowego projektu tej federacji. To był pogrom Piotra Liska. Nic nie był w stanie zrobić Dariusz Kaźmierczuk i przegrał po minucie pojedynku.

Kiedy jest Fame MMA 20? Gdzie będzie i kto walczy na Fame MMA 20?

• RUNDA 1: Piotr Lisek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk

Nie chciał się przywitać Daro Lew. Lisek od pierwszych sekund agresywny, jeden z ciosów powalił Dariusza Kaźmierczuka i pojedynek przeniósł się do parteru, a tam już pełna dominacja tyczkarza. Próbował przetrwać Kaźmierczuk, ale sędzia przerwał pojedynek. Szybko!